Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

e faktura

ebok

baner bok3

 

maskotka min

 

 

folder

 

 

 

 

Aktualności

   „WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE” Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, iż od dnia 01.01.2014 na podstawie Uchwały nr XXVIII/388/2013 Rady Gminy Dobra na terenie Gminy Dobra, w odniesieniu do urządzeń przez nas eksploatowanych obowiązywać będzie nowa taryfa opłat za usługi wodociągowe w następujących wysokościach:

Czytaj więcej...

   WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE” Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, iż od dnia 01.01.2014r. zgodnie z Uchwałą nr XXX/211/2013 Rady Gminy Stara Dąbrowa na terenie gminy STARA DĄBROWA, w odniesieniu do urządzeń przez nas eksploatowanych obowiązywać będzie dotychczasowa taryfa opłat za usługi wodociągowe w następujących wysokościach:

Czytaj więcej...

   „„WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE” Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, iż od dnia 01.01.2014 zgodnie z Uchwałą nr XXIX/208/2013 Rady Gminy Marianowo na terenie gminy MARIANOWO, w odniesieniu do urządzeń przez nas eksploatowanych obowiązywać będzie nowa taryfa opłat za usługi wodociągowe w następujących wysokościach:

Czytaj więcej...