Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

e faktura

baner bok3

 

maskotka min

 

 

folder

 

 

 

 

Aktualności

   "WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE" Sółka z o.o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 24.01.2017 od godziny 10:00 do godziny 15:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości STEPNICA ulice: Religi, Radosna, Miła, Cicha, Spokojna, Polna, Leśna w związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

            „WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE” Sp. z o. o. w Goleniowie informuję, iż na podstawie art. 24 ust. 9 Ustawy z 07.06.2001 o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. 2006 r. Nr 123 poz. 858) od dnia 01.01.2017 r. na terenie Gminy Dobra w odniesieniu do urządzeń przez nas eksploatowanych obowiązywać będzie nowa taryfa opłat za usługi wodociągowe w następujących wysokościach:

Czytaj więcej...

 Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o. o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 30.11.2016r.do godz. 14:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości :  STEPNICZKA OD SKRZYŻOWANIA ul. Wolińskiej i G.Maczka oraz GĄSIERZYNO, CZARNOCIN, PIASKI oraz KOPICE w związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej (usunięcie awarii po uszkodzeniu hydrantu). Za powstałe niedogodności przepraszamy.