Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

e faktura

baner bok3

 

maskotka min

 

 

folder

 

 

 

 

Aktualności

Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, że od 01.01.2016 roku na terenie gminy Dobra działa grupa ds. wymiany wodomierzy.

Prace związane z wymianą będą trwały nieprzerwanie do odwołania. Jednocześnie informujeme, że każdy z pracowników, który pojawi się u Państwa w domu posiada przy sobie legitymację będącą potwierdzeniem identyfikacji z firmą (wzór poniżej)

 

legitymacja wzor

   "WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE" Sółka z o.o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 28.01.2015 od godziny 9:00 do godziny 15:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości LUBIESZYN ulica od skrzyżowania z drogą do Dobrej Szczecińskiej do przejścia granicznego w związku z prowadzonymi pracami remontowymi na sieci wodociągowej.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Dotyczy: „ Dostawy paliw w systemie bezgotówkowym na potrzeby Spółki Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o. o. w Goleniowie w roku 2016

Czytaj więcej...>