Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

e faktura

baner bok3

 

maskotka min

 

 

folder

 

 

 

 

Aktualności

     Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o. o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 17.07.2015r. od godz. 10:00 do godz. 14:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości : MIERZYN ul. TOPOLOWA, GERARDA, ZACISZNA, WESOŁA, MIŁA, JOLANTY, PAWŁA, NAD STOBNICĄ w związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej. Za powstałe niedogodności przepraszamy

Dotyczy: „  Remontu i modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w budynkach: biurowo-mieszkalnym i hali warsztatowej Oddziału Terenowego Wodociągów Zachodniopomorskich Sp. z o. o. w Chojnie, gmina Chojna"

Czytaj więcej...>

 Dotyczy: „ Dostawy leasingu nowego samochodu ciężarowego typu „hakowiec” z żurawiem przenośnym ( przeładunkowym) i kontenerem, w ilości 1 sztuki, uwzględniającej przeniesienie, bez dodatkowego świadczenia, jego własności po upływie oznaczonego czasu trwania leasingu.

Czytaj więcej...>