Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, iż istnieje możliwość otrzymywania faktury w formie elektronicznej, zawierającej te same dane co faktura papierowa.
Aby aktywować e-Fakturę należy odwiedzić naszą stronę www.woz.pl i wypelnić formularz lub wypelniając druk: Akceptacja wystawiania i przesyłania Faktur, Korekt Faktur oraz Duplikatów Faktur w Formie Elektronicznej przez Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. w Goleniowie dostępny na stronie www.woz.pl i dostarczając go do nas :
a) mailem : biuro@woz.pl (wniosek musi mieć odręczny podpis)
b) pocztą na adres: Wodciągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o.
                                ul. I Brygady Legionów 8-10
                                72-100 Goleniów
c) osobiście w siedzibie Spółki bądź w naszych Odziałach Terenowych

Zastąp papierowy rachunek e-Fakturą (fakturą elektroniczną)

 

Proszę uzupełnić poniższy formularz celem aktywacji e-faktury. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Odbiorców.

 

Regulamin przesyłania faktur VAT w formie elektronicznej

Symbol Klienta:*
Pesel lub NIP (dla firmy):*
Imię i Nazwisko / Nazwa firmy:*
Adres e-mail:*
Kod weryfikacyjny:
Wyrażam zgodę na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną faktur (e-faktur) do systemu e-faktur za usługi świadczone przez Dostawcę Usług, na podstawie zawartej Umowy o świadczenie Usług. Informacja o wystawieniu elektronicznej faktury będzie każdorazowo przesyłana przez Dostawcę Usług na adres e-mail wskazany w niniejszym formularzu. :*