Spółka z o. o. "WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE"
z siedzibą w Goleniowie
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - SPAWACZ
Miejsce pracy:  WOZ Goleniów, Dział Inwestycji ( praca w delegacji )

Główne zadania:
–        umiejętność czytanie projektów budowlanych ( tj. rysunków zagospodarowania działki profili podłużnych węzłów włączeniowych)
–        umiejętność obsługi niwelatora
–        umiejętność obsługi elektronarzędzi
–        umiejętność obsługi ubijaków wibracyjnych

Wymagania:
–        uprawnienia  do spawania elektrycznego lub gazowego lub mig/mag
–        prawo jazdy kat. B
–        prawo jazdy kat C ( mile widziane )
–        uprawnienia do zgrzewania rur (mile widziane )
dodatkowym atutem będzie:
doświadczenie zawodowe w branży wodno -kanalizacyjnej
Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie do dnia 30.11.2017
CV i listu motywacyjnego na adres:
lub
"Wodociągi Zachodniopomorskie" Sp. z o.o.
ul. I Brygady Legionów 8-10
72-100 Goleniów
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez "Wodociągi Zachodniopomorskie"
Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych,  Dz. U  z 2016 poz 922 t.j )
Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.