Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

e faktura

ebok

baner bok3

 

maskotka min

 

 

folder

 

 

 

 

Aktualności

"WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE" Spółka z o.o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 22.05.2018 od godziny 10:00 do godziny 15:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości WOŁCZKOWO ul. Kalinowa w związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

"WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE" Spółka z o.o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 20.04.2018 do godziny 15:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości Bezrzecze ul. Parkowa w związku z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie posiadają do sprzedania używane  zbiorniki stalowe w ilości 4 szt., o pojemności  V = 50m3 każdy, długość zbiornika ok. 8,00 m, średnica 2,8m . Zbiorniki  znajdują się na terenie ujęcia wody w m. Grzepnica gmina Dobra Szcz .   Osoby lub firmy zainteresowane kupnem prosimy o złożenie oferty cenowej  e-mailem na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.    Oferta ważna  3 miesiące.  Osoba do kontaktu: Stanisław Biniek tel. 510 225 803  lub Tomasz Mulawa tel. 500 217 841.