Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

e faktura

ebok

baner bok3

 

maskotka min

 

 

folder

 

 

 

 

Aktualności

   „WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE” Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, iż od dnia 29.12.2012 na terenie gminy KARNICE, w odniesieniu do urządzeń przez nas eksploatowanych obowiązywać będzie dotychczasowa taryfa opłat za usługi wodociągowe w następujących wysokościach:

Czytaj więcej...

   „WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE” Sp. z o.o. w Goleniowie informuje, iż od dnia 01.01.2013 zgodnie z Uchwałą nr XXI/142/2012 Rady Gminy Stara Dąbrowa na terenie gminy STARA DĄBROWA, w odniesieniu do urządzeń przez nas eksploatowanych obowiązywać będzie dotychczasowa taryfa opłat za usługi wodociągowe w następujących wysokościach:

Czytaj więcej...

   "WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE" Sółka z o.o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniach od 10.10.2012 do 15.11.2012 mogą wystąpić chwilowe obniżenia ciśnienia wody oraz woda o pogorszonych parametrach w miejscowościach DOŁUJE, WĄWELNICA, REDLICE, KOŚCINO, LUBIESZYN ze wględu na modernizację systemu uzdatniania wody ujęcia w Dołujach. Za powstałe niedogodności przepraszamy.