Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

e faktura

ebok

baner bok3

 

maskotka min

 

 

folder

 

 

 

 

Aktualności

            „WODOCIĄGI ZACHODNIOPOMORSKIE” Sp. z o. o. w Goleniowie informuję, iż na podstawie art. 24 ust. 9 Ustawy z 07.06.2001 o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. 2006 r. Nr 123 poz. 858) od dnia 01.01.2017 r. na terenie Gminy Dobra w odniesieniu do urządzeń przez nas eksploatowanych obowiązywać będzie nowa taryfa opłat za usługi wodociągowe w następujących wysokościach:

Czytaj więcej...

 Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o. o. w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 30.11.2016r.do godz. 14:00 będzie wstrzymana dostawa wody w miejscowości :  STEPNICZKA OD SKRZYŻOWANIA ul. Wolińskiej i G.Maczka oraz GĄSIERZYNO, CZARNOCIN, PIASKI oraz KOPICE w związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej (usunięcie awarii po uszkodzeniu hydrantu). Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Wodociągi Zachodniopomorskie Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, że od 01.01.2016 roku na terenie gminy Dobra działa grupa ds. wymiany wodomierzy.

Prace związane z wymianą będą trwały nieprzerwanie do odwołania. Jednocześnie informujeme, że każdy z pracowników, który pojawi się u Państwa w domu posiada przy sobie legitymację będącą potwierdzeniem identyfikacji z firmą (wzór poniżej)

 

legitymacja wzor